16 listopada 2017

Kadra

DYREKCJA ZESPOŁU SZKÓŁ IM. ŚW. EDYTY STEIN

 

mgr Dariusz Przyłas

Dyrektor Zespołu Szkół

Godziny urzędowania:codziennie, po uprzednim umówieniu się telefonicznie

mgr Renata Sady

Zastępca dyrektora ds. Przedszkola i Szkoły Podstawowej klas I-III

Godziny urzędowania: poniedziałek, wtorek, czwartek 13:00 – 15:00

mgr Joanna Kierach

Zastępca dyrektora ds. Przedszkola i Szkoły Podstawowej klas I-III

Godziny urzędowania: poniedziałek, wtorek, czwartek 13:00 – 15:00

PEDAGODZY

mgr Edyta Heluszka

pedagog - szkoła podstawowa klasy I- IV

mgr Kalina Szawińska

pedagog - gimnazjum i klasy V-VII szkoły podstawowej,
logopeda

BIBLIOTEKA

mgr Edyta Heluszka

dr Aleksandra Wawroś

Godziny pracy:
Poniedziałek -8.00- 13.00
Wtorek – 9.00 – 10.45
Środa – 9:45 – 12:00
Czwartek – 9:45 – 12:35
Piątek – 10:50 – 12:35

NAUCZYCIELE ZESPOŁU SZKÓŁ IM. ŚW. EDYTY STEIN

 

mgr Krzysztof Gembała

muzyka,
informatyka

Anna Bałdyga

ceramika

*

mgr Edyta Heluszka

biblioteka, świetlica, pedagog szkolny, logopeda

*

mgr Joanna Kierach

matematyka

mgr Hanna Krupa

wychowawca klasy VI,
wychowanie do życia w rodzinie,
język polski

mgr Oliwia Kulisz – Koza

wychowawca klasy IV A,
język angielski

mgr Marta Leśniowska

 

mgr Agnieszka Makles

wychowawca grupy 5-latków,
edukacja przedszkolna

mgr Katarzyna Koza

historia,
wiedza o społeczeństwie

mgr Brygida Cziudai

historia i społeczeństwo

mgr Tomasz Maniura

wychowanie fizyczne

 

mgr Katarzyna Matusek

wychowawca grupy 3-latków,
edukacja przedszkolna

mgr Iwona Nieroda

edukacja dla bezpieczeństwa,
wychowawca świetlicy

mgr Sylwia Świercok

język niemiecki

mgr Renata Sady

edukacja wczesnoszkolna

mgr Liliana Mzyk

język niemiecki,
edukacja regionalna

mgr Jakub Olczyk

wychowanie fizyczne

Katarzyna Pluta

nauczyciel wspomagający,
edukacja przedszkolna

mgr Gabriel Podbioł

język polski

mgr Beata Stężała

chemia

mgr Ewelina Soborak

język angielski

mgr Kalina Szawińska

pedagog

mgr Monika Świerszczyńska

wychowawca klasy I B,
edukacja wczesnoszkolna,
zajęcia techniczne

dr Aleksandra Wawroś

wychowawca III klasy gimnazjum,
fizyka,
wychowawca świetlicy

mgr Joanna Wawrzyn

wychowawca klasy
edukacja wczesnoszkolna,
zajęcia komputerowe I-III

o. mgr Krzysztof Wolnik OMI

*

mgr Elżbieta Kucharska

terapia pedagogiczna

mgr Barbara Zawadka

wychowawca grupy 4-latków,
edukacja przedszkolna

mgr Agnieszka Jaźwińska

wychowawca klasy
język polski,

mgr Agata Kowalska

wychowawca klasy II,
edukacja wczesnoszkolna,
plastyka,
edukacja muzyczna w klasach I – III

mgr Jan Maniura

religia

lic. Agnieszka Morąg

wychowawca klasy
edukacja wczesnoszkolna

mgr Aleksandra Najgebauer

wychowawca klasy
matematyka

mgr Dariusz Przyłas

religia

mgr Barbara Synowiec

język angielski

mgr Aleksandra Szopka

wychowawca klasy
przyroda,
biologia

mgr Danuta Obidzińska

wychowawca świetlicy

mgr Barbara Kubińska

edukacja przedszkolna

mgr Banduch Maria

geografia,
doradztwo zawodowe

*

*