Pogrążeni w smutku

 

W przykrością informujemy, że w dniu dzisiejszym (10.11) w godzinach porannych odszedł Dariusz Przyłas – założyciel i Dyrektor Zespołu Szkół im. św. Edyty Stein KSW w Lublińcu, wieloletni Prezes Zarządu Głównego Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Polsce, doradca metodyczny d/s katechezy Diecezji Gliwickiej i wizytator rejonowy katechezy, Nadzwyczajny Szafarz Komunii Świetej w Parafii św. Stanisława Kostki w Lublińcu.

W czwartek i piątek (12-13.11) uczniowie dostaną materiały do samodzielnej pracy ze wszystkich zaplanowanych na ten dzień lekcji.
W dniu pogrzebu lekcje zostaną odwołane o czym poinformuje Państwa wychowawca.

Prosimy o modlitwę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *