Kolejny sukces Kacpra

W miniony poniedziałek Kacper Dłubała z III klasy gimnazjalnej odebrał z rąk Śląskiego Wicekuratora Oświaty zaświadczenie o zdobyciu tytułu LAUREATA konkursu przedmiotowego z matematyki. Kacper jest jedynym laureatem w Lublińcu i jednym z pięciu z naszego powiatu. Gratulujemy Kacprowi wielkiego sukcesu i życzymy dalszych sukcesów.
Gratulujemy także Rodzicom oraz Pani Joannie Kierach, pod której opieką szlifował swoje matematyczne zdolności.

Ponadto finalistą Konkursu przedmiotowego z geografii został Bartek Stryczak, który rozwijał swoje uzdolnienia pod okiem Pani Marii Banduch. Gratulujemy Bartkowi sukcesu i życzymy dalszych wielkich osiągnięć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *