Wiosna w naszej szkole

Pierwszego dnia wiosny uczniowie szkoły podstawowej wzięli udział w projekcie przygotowanym przez opiekuna SU, nauczycieli języków obcych oraz tych nauczycieli, którzy przygotowali interesujące prezentacje multimedialne z pobytu w krajach, w których szkolili swój język angielski. Były to: Irlandia, Anglia, Malta oraz Szkocja. W pierwszej części informacje ogólne o każdym z krajów przygotowali chętni uczniowie, w drugiej-nauczyciele. W najmłodsze grupie wiekowej dodatkową atrakcją były piosenki językowe, które przygotowali uczniowie. Spotkanie rozpoczęło się od przybliżenia idei samorządu w szkole, w tym dniu dyrektor Dariusz Przyłas przekazał władzę wręczając symboliczny klucz do szkoły przedstawicielom Samorządu Uczniowskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *