„Zorro” w Teatrze Rozrywki w Chorzowie

lis 22, 2018 Archiwum Brak komentarzy
6

Co może skutecznie rozgrzać w listopadowy dzień? Na pewno opowiedziana w formie musicalu familijnego historia Zorro, która dzieje się pod gorącym kalifornijskim słońcem. Tytułowy bohater udowadnia, że walczyć ze złem może każdy, że warto być odważnym i sprawiedliwym. Historia obrońcy uciśnionych w chorzowskim Teatrze Rozrywki zachwyca humorem, efektownymi pojedynkami na szpady, pieśniami zespołu wokalnego oraz porywającymi tańcami zespołu baletowego w przepięknych kostiumach. 21 listopada uczniowie klas VI, VII i VIII Szkoły Podstawowej im. św. Edyty Stein mogli uczestniczyć w tym barwnym spektaklu, a następnie zwiedzali kulisy teatru i inne magiczne zakamarki z dekoracjami. Wysłuchali opowieści o teatrze „od kuchni” i poznali teatralne sekrety, a przesłanie spektaklu – „Ty także Zorro możesz być!” – na pewno dało wszystkim widzom do myślenia. Superbohaterem może być każdy z nas!

Agnieszka Jaźwińska

Dodaj komentarz