Żegnaj przedszkole…

IF

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a w naszym przedszkolu nastrój był dziś już bardzo wakacyjny. To za sprawą naszych przedszkolaków, którzy wystąpili dla swoich bliskich w programie artystycznym na Zakończenie Roku Szkolnego. Mali artyści zabrali nas na letnią łąkę, występując jako żabki, bociany oraz pszczółki. Jednak dzisiejszy dzień był przede wszystkim okazją do pożegnania najstarszej grupy, która już od września rozpocznie naukę w szkole. Wszystkie przedszkolaki wykonały taniec i piosenki, a także zaprezentowały się recytując wiersze. Jak na prawdziwego absolwenta przystało, Sześciolatki w biretach na głowach, dziękowali swojej wychowawczyni, dyrekcji oraz nauczycielom za wysiłek włożony w kilkuletnią pracę z grupą. Na koniec pan dyrektor Dariusz Przyłas wręczył starszakom pamiątkowe dyplomy i książki.

Wszystkim przedszkolakom życzymy wspaniałych wakacji, a Sześciolatkom wielu sukcesów w życiu!