Z wizytą na Ranczu Baranówka

P1140877

W czwartek, 14 czerwca 2018r. dzieci z klasy  I A, I B oraz III A wyruszyły na długo wyczekiwaną wycieczkę. Tego dnia udaliśmy się do Nowej Wsi Tworoskiej, gdzie znajduje się Ranczo Baranówka. Na miejscu czekało na dzieci wiele atrakcji.  Każdy uczestnik miał m.in. okazję pojeździć konno. Mali dżokeje ubrali specjalnie przygotowane kaski, wysłuchali także instrukcji dotyczących bezpieczeństwa i zasad, których należy przestrzegać podczas podchodzenia do konia, a następnie udali się na krótką przejażdżkę. Kolejnym etapem wycieczki był marsz na orientację, podzieleni na grupy ruszyliśmy w las zaopatrzeni w mapy i kompasy, próbując odnaleźć naniesione na mapie i odwzorowane w terenie punkty orientacyjne. Czas wolny dzieci wypełniły gry i zabawy na świeżym powietrzu. Jednak chyba największą atrakcją było wspólne ognisko oraz pieczenie kiełbasek, które następnie wszyscy zajadali ze smakiem. Po tylu wspaniałych atrakcjach dzieciom ciężko było opuścić to miejsce, jednak musieliśmy wrócić do szkoły by móc podzielić się wrażeniami z najbliższymi. To był dzień pełen niezapomnianych przygód!

Monika Świerczyńska

Komentarze zostały wyłączone.