Wyniki wojewódzkiego etapu VI Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii”

lis 13, 2018 Archiwum Brak komentarzy
logo
7 listopada w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie odbył się etap wojewódzki VI Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii”.
W tym roku w województwie śląskim do dyktanda przystąpiło 186 szkół. Spośród nich do etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się:
- 56 uczniów w kategorii wiekowej klas IV-VI
- 56 uczniów w kategorii wiekowej klas VII-VIII i III Gim.
- 55 uczniów w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.
W Dyktandzie na szczeblu wojewódzkim udział wzięło ostatecznie 156 uczestników. Wśród nich wyłoniono w każdej kategorii wiekowej po 20 laureatów oraz 10 wyróżnień.
Laureatów z opiekunami zapraszamy na uroczyste podsumowanie Konkursu oraz wręczenie dyplomów i nagród, które odbędzie się w Katowicach  22 listopada 2018 roku w siedzibie Muzeum Historii Katowic, ul. Ks. J. Szafranka 9. Rozpoczęcie uroczystości o godz. 10.00.
Ze względu na kłopoty z parkingami w rejonie Muzeum proponujemy zaparkować w Galerii Katowickiej i dojść do Muzeum pieszo (ok. 1 km). Prosimy, aby laureatom z danej szkoły towarzyszył jeden opiekun ze względu na ograniczone miejsce.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do kolejnej edycji!

Lista laureatów -śląskie