Wojewódzka Rada Spółdzielni Uczniowskich w Katowicach doceniła młodych spółdzielców

mar 06, 2018 Archiwum Brak komentarzy
IMG_5685

Karolina Krupa, Anna Kierach, Emilia Dłubała i Zuzanna Kos otrzymały  wyrazy uznania za pracę w SU „Wyrwigrosz” od Wojewódzkiej Rady Spółdzielni Uczniowskich w Katowicach, na wniosek opiekunki Aleksandry Najgebauer. Doceniono, że odpowiedzialnie traktują powierzone im obowiązki na rzecz spółdzielczości na terenie szkoły. Karolina i Anna to uczennice II klasy Gimnazjum pracujące od ponad trzech lat w naszym sklepiku. Zawsze można na nie liczyć między innymi – Ania reprezentowała nas na Sejmiku w 2015 roku, wraz z Karoliną brały udział w nagraniu dla TVP Katowice, Karolina jest prezesem spółdzielni. Emilia i Zuzanna, uczennice klasy V, są w spółdzielni od roku, wzorowo pracują jako sprzedawczynie w sklepiku.

Dziewczynom gratulujemy, życzymy wraz z WRSU w Katowicach sukcesów w nauce i zadowolenia z bycia Młodym Spółdzielcą. Dziękujemy pani Przewodniczącej WRSU w Katowicach Maryli Jeziorowskiej za dyplomy oraz wyrazy uznania dla naszej pracy. Dziewczyny otrzymały także pamiątkowe bransoletki.

Na zdjęciu dyplom, Emilii, takiej samej treści dostały Anna i Zuzanna oraz dyplom Karoliny.

Aleksandra Najgebauer – opiekun

SU „Wyrwigrosz

w ZS im. św. E. Stein KSW w Lublińcu

Dodaj komentarz