WITAMY W SZKOLE – uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego

22

W poniedziałek 4 września rozpoczął się nowy rok szkolny.

Uroczystą Eucharystią rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2017/18. Uczestniczyli w niej nie tylko uczniowie i nauczyciele, ale także rodzice, dziadkowie i inni krewni. Liturgii przewodniczył Prefekt Szkoły, a zarazem nauczyciel i wychowawca – Ojciec Krzysztof Wrzos OMI. Pod koniec Mszy Świętej Ojciec Krzysztof poświęcił tornistry uczniów dwóch klas pierwszych szkoły podstawowej.

Uroczystą Akademią rozpoczęli na początek uczniowie starszych klas IV – VII szkoły oraz klas gimnazjalnych II i III. Akademię przygotowali uczniowie kl. II Gimnazjum pod opieką wychowawcy Ojca Krzysztofa Wrzosa OMI a akademię dla klas I-III przygotowała klasa III c pod opieką Pani Joanny Wawrzyn.

 

Fotorelacja:

Komentarze zostały wyłączone.