WARSZTATY SZKOLENIOWE

ZABRZE

W dniu 2018-10-22 w Zabrzu pod egidą Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Katowicach oraz Śląskiego Związku Piłki Ręcznej, odbyły się warsztaty szkoleniowe dla nauczycieli i trenerów z całego woj. Śląskiego. Temat brzmiał: „ Piłka ręczna w szkolnym wychowaniu fizycznym. Prawidłowy nawyk ruchowy podstawą dobrych wyników sportowych.”

Wielkie zainteresowanie nie mogło dziwić. Wykładowcami byli Anna Niewiadomska oraz Arkadiusz Kowalski – trenerzy mistrzów Polski w kategorii juniorów, którzy przedstawili nowoczesne metody nauczania poprzez gry i zabawy a także doskonalenia elementów technicznych.

Ciekawe zajęcia przeprowadziła  p. Joanna Skowrońska, która przedstawiła zalety Strechingu jako formę treningu, która umożliwia poprawę kondycji fizycznej.

Na deser zajęcia poprowadził trener reprezentacji Polski kobiet w piłce ręcznej – Leszek Krowicki.

Custom gallery: no attached images, or only one attached image…

Komentarze zostały wyłączone.