Szkolny Konkurs Literacki „Moje życie, mój świat”

DSC_0209

Od lutego do końca marca uczniowie naszej szkoły mogli oddawać prace literackie, które dotyczyłyby problemów współczesnej młodzieży, ich pasji i spojrzenia na życie. Mimo że wielu uczniów tworzy wiersze, komiksy, opowiadania czy pisze pamiętniki, w pierwszej edycji złożone zostały tylko cztery prace. Swoją twórczość odważyli się zaprezentować: Bartek Wychowski z klasy III SP, Zuzanna Sikora z klasy IV b, Lena Gembała z klasy VII  oraz Liliana Tarnawska z klasy II gimnazjum. Zwyciężyła praca Leny Gembały, która otrzymała nagrodę główną 28. marca podczas uroczystego apelu, pozostali twórcy dostali podziękowania i słodkie nagrody pocieszenia. Gratuluję wszystkim uczestnikom i życzę dalszych sukcesów literackich.

Agnieszka Jaźwińska

Komentarze zostały wyłączone.