„Świat śniegu i lodu”

lut 28, 2018 Archiwum Brak komentarzy
5

NAGRODA GŁÓWNA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM „ŚWIAT ŚNIEGU I LODU” DLA ANNY KIERACH

Anna Kierach, uczennica klasy II gimnazjum, wzięła udział w gali podsumowującej Konkurs „Świat śniegu i lodu” podczas DNIA POLARNEGO w Toruniu. Głównym pomysłodawcom wydarzenia jest Centrum Badań Polarnych UMK, którym kieruje szef Stacji Polarnej UMK na Spitsbergenie dr hab. Ireneusz Sobota, prof. UMK. Anna odebrała nagrodę z rąk samego pana profesora oraz brała udział w ciekawych wykładach o życiu codziennym, badaniach i przygodach w Stacji Polarnej UMK na Spitsbergenie. Zdjęcie Ani zostało szczególnie wyróżnione spośród 182 zdjęć nadesłanych przez uczniów gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i studentów z całej Polski. Ani życzymy dalszych sukcesów.

Dodaj komentarz