Sukcesy naszych przedszkolaków

18426695_428107550901637_329718133_o

W ostatnim czasie nasze przedszkolaki brały udział w wielu konkursach i odniosły sporo sukcesów.

11 maja w Sierakowie Śląskim odbył się powiatowy konkurs recytatorski „Wiosenne recytacje”, w którym wyróżnienia zdobyły Zofia Prazuzner – Bechcicka oraz Zuzanna Heluszka.

17 maja odbył się konkurs recytatorski „Śmieszne i pocieszna wierszyki dla dzieci” organizowany przez Miejsko – Powiatową Bibliotekę Publiczną. Nasze przedszkole reprezentowały Emilia Kazuch oraz Amelia Just. Dziewczynki pięknie się zaprezentowały, a Amelka zdobyła wyróżnienie.

 

Ponadto braliśmy udział w licznych konkursach plastycznych. W konkursie organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 7 „Świat w kolorach tęczy” I miejsce zdobyła Anna Chmura. Natomiast w konkursie „Wisła widziana oczami dziecka”, którego organizatorem było Przedszkole Miejskie nr 4 „STEBLUŚ”. Natalia Grześkowiak i Anna Chmura zdobyły wyróżnienia.

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Komentarze zostały wyłączone.