SUKCES W LIBIĄŻU

20180406_103758

SZKOLNE ELIMINACJE RECYTATORSKIE

Eliminacje szkolne do Regionalnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej im. Heleny Kmieć w Libiążu odbyły się w naszej szkole 23 marca. Uczniowie klas od IV SP do III gim. chętnie prezentowali swój talent recytatorski. W pracach jury udział wzięli zaproszeni goście, Pan Edward Przebieracz – lubliniecki poeta oraz Pani Agata Kowalska – wychowawca, muzyk.

Wyłoniono czworo najlepszych uczestników, którzy w drugim etapie zaprezentują się w Libiążu. Są to:

Hanna Cichocka oraz Zuzanna Stężała z kl. IV; Piotr Kierach z kl. V; Łukasz Małachowski z kl. IIg.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w finale!

 

SUKCES W LIBIĄŻU

Z wielką przyjemnością recytatorzy Zespołu Szkół im.św. Edyty Stein wzięli udział w XV Regionalnym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej im. Heleny Kmieć w Libiążu.

6 kwietnia, pod opieką p. Hanny Krupy, grupa młodzieży pojechała do tego pięknego, spokojnego miasteczka, gdzie odbyły się przesłuchania konkursowe. Konkurs przebiegał w spokojnej, podniosłej atmosferze, gościem specjalnym była Mama zamordowanej 24 stycznia 2017r. absolwentki KSW w Libiążu – Heleny Kmieć, której nazwisko objęło patronat nad konkursem.

W drodze przesłuchań uczeń klasy V naszej szkoły, Piotr Kierach, zajął III miejsce w kategorii klas IV – VI SP.

Piotrkowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Komentarze zostały wyłączone.