Sposób na jesienną nudę

20181115_142850

15 listopada w naszej świetlicy obchodziliśmy Dzień Bicia Rekordów. Staraliśmy się kilka pobić. Może jeszcze nie na miarę wpisu do Księgi Rekordów Guinnessa, ale i tak było dużo radości i zabawy. Swoje możliwości sprawdzaliśmy w jak najszybszym układaniu materacy, największej ilości odbić paletką piłeczki ping- pongowej, w najdłuższym siedzeniu w bezruchu, w wykonywaniu przysiadów na czas, w tworzeniu nowych wyrazów z jednego, w pisaniu wyrazów z ‚ó’ w ciągu 1 minuty oraz w budowaniu najwyższej wieży z drewnianych klocków. Na zajęciach naukowych wszyscy walczyli, aby uzyskać jak najwięcej barw. Oto nasi rekordziści; układanie materacy – Nataniel Bagaziński, Ola Kubica, Ignaś Król, siedzenie w bezruchu – Magda Pluta, odbijanie piłeczki ping- pongowej – Ania Chmura, wykonywanie przysiadów – Róża Kawik, tworzenie wyrazów – Martyna Szymkowiak, pisanie wyrazów z ‚ó’ – Magda Pluta, budowanie wieży – Marysia Chmura, Zuzia Stężała, Karolina Grześkowiak, Sebastian Kędzior, Patryk Just. Wszyscy walczyli, aby osiągnąć jak najlepszy wynik, poza tym bicie rekordów to rewelacyjna zabawa.

Dodaj komentarz