Spółdzielnia Uczniowska „Wyrwigrosz” ponownie doceniona przez Krajową Radę Spółdzielczą

IMG-20171214-WA0018

Na dzisiejszym apelu nasz gość instruktor Spółdzielni Uczniowskich w Województwie Śląskim, pani Maryla Jeziorowska wręczyła spółdzielni „Wyrwigrosz” odznakę za Zasługi dla Spółdzielczości nadaną przez Krajową Radę Spółdzielczą, takie samo odznaczenie otrzymał pan Wojciech Pakuła, właściciel firmy Pax. Z firmą pana Wojciecha współpracujemy od wielu lat, przywozi nam codziennie świeże pieczywo oraz drożdżówki, kilkakrotnie sponsorował poczęstunki na konkursach powiatowych organizowanych przez naszą szkołę. Bardzo cenimy sobie tą współpracę, dlatego jest nam miło, że pan Wojciech został także doceniony!

Nagrodę z rąk pani Maryli Jeziorowskiej odebrała Karolina Krupa – przedstawicielka zarządu spółdzielni, przypomniała ona także historię spółdzielni, zasady i cel jej działania.

Nowym członkom wręczono legitymacje. Otrzymaliśmy także od pani instruktor słodki poczęstunek!

Dziękujemy!

 

Komentarze zostały wyłączone.