Olivia Poloczek – laureatka konkursu ogólnopolskiego „Pingwin” z języka niemieckiego

lut 09, 2019 Archiwum Brak komentarzy
Oliwia

14 uczniów naszej szkoły wzięło udział w listopadzie 2018r. w konkursie ogólnopolskim „Pingwin” z języka niemieckiego. Zadanie konkursowe polegało na rozwiązaniu testu jednokrotnego wyboru składającego się z 30 pytań. Test konkursowy sprawdza następujące umiejętności językowe: czytanie ze zrozumieniem, komunikację i słownictwo, znajomość struktur gramatycznych.

Uczniowie reprezentujący naszą szkołę to:

Klasa IVa: Postrach Anna

Klasa Va: Koza Tomasz, Stężała Zuzanna

Klasa Vb: Barankiewicz Jakub, Cichocka Hanna, Kaczor Mariola, Kasprzyk Emilia, Kmiecik Lena, Olczyk Filip

Klasa Vc: Kazuch Szymon

Klasa VII: Brol Jakub, Kanclerz Antoni, Kmiecik Oskar, Poloczek Olivia.

Wszyscy uczniowie biorący udział w Konkursie otrzymali dyplom uznania. Olivia Poloczek uzyskała III miejsce w kraju, a tym samym dyplom laureata oraz nagrodę książkową.

Gratulujemy uczestnikom Konkursu pasji, zacięcia językowego i indywidualnych osiągnięć, a Olivii z klasy VII sukcesu w Konkursie Ogólnopolskim. Zachęcamy do brania udziału w następnych konkursach językowych.

Nauczyciel języka niemieckiego: L. Mzyk

Dodaj komentarz