Konkurs „Czytaj Pismo Święte”

W tegorocznej , dwunastej już, edycji szkolnego konkursu „Czytaj Pismo Święte” wzięło udział aż 37 uczniów z prawie wszystkich starszych klas SP i gimnazjum.  Przez cały grudzień uczniowie wrzucali kartki z odpowiedziami na zadawane codziennie pytania z różnych Ewangelii, były to fragmenty opowiadające o narodzinach Jezusa. Najwytrwalsi zostali nagodzeni wspaniałymi książkami, wręczonymi podczas wspólnego kolędowania 21. grudnia. Zwycięzcą konkursu został uczeń klasy VI Szymon Wieczorek, drugie miejsce zajął Antoni Kanclerz, również uczeń klasy VI, trzecie miejsce ex aequo zajęły Lena Gembała z klasy VII i Zuzanna Kos z klasy V. Przyznane zostały również dwa wyróżnienia dla uczniów, którym zabrakło niewiele do podium, otrzymali  je Dominik Sroka i Mariola Kaczor, oboje z klas IV. Nagrodę pocieszenia wylosował Sebastian Kryściak z klasy IVc.  Serdecznie gratuluję zwycięzcom i zapraszam do kolejnej edycji – wielkanocnej. Dziękuję Spółdzielni Uczniowskiej „Wyrwigrosz” oraz Dyrekcji  ZS im. św. Edyty Stein za pomoc w zorganizowaniu konkursu.
Agnieszka Jaźwińska

Komentarze zostały wyłączone.