Kadra

DYREKCJA ZESPOŁU SZKÓŁ IM. ŚW. EDYTY STEIN

mgr Dariusz Przyłas

– dyrektor Zespołu Szkół

Godziny urzędowania:codziennie, po uprzednim umówieniu się telefonicznie

mgr Renata Sady

– zastępca dyrektora ds. Przedszkola i Szkoły Podstawowej klas I-III

Godziny urzędowania: poniedziałek, wtorek, czwartek  13:00 – 15:00

mgr Joanna Kierach

– zastępca dyrektora ds. Szkoły Podstawowej klas IV-VII i Gimnazjum

Godziny urzędowania: poniedziałek, środa, czwartek  13:00 – 15:00

PEDAGODZY
mgr Edyta Heluszka – szkoła podstawowa klasy I- IV

mgr Kalina  Szawińska – gimnazjum i klasy V-VII szkoły podstawowej

LOGOPEDA

mgr Edyta Heluszka

BIBLIOTEKA

mgr Edyta Heluszka                                                                                                                                                                                                                  

dr Aleksandra Wawroś

Godziny pracy:
Poniedziałek -8.00- 13.00
Wtorek – 9.00 – 10.45
Środa – 9:45 – 12:00
Czwartek – 9:45 – 12:35
Piątek – 10:50 – 12:35

[/column]

NAUCZYCIELE ZESPOŁU SZKÓŁ IM. ŚW. EDYTY STEIN

Bałdyga Anna Bałdyga Anna
ceramika
mgr Jolanta Banaś mgr Jolanta Banaś
WYCHOWAWCA GRUPY 6-LATKÓw
edukacja przedszkolna
mgr Banduch Maria mgr Banduch Maria
geografia                                                                                                                                                                        doradztwo zawodowe
mgr Brygida Cziudai mgr Brygida Cziudai
historia i społeczeństwo
mgr Krzysztof Gembała mgr Krzysztof Gembała
muzyka
informatyka
mgr Edyta Heluszka mgr Edyta Heluszka
biblioteka, świetlica, pedagog szkolny, logopeda
mgr Agnieszka Jaźwińska mgr Agnieszka Jaźwińska
WYCHOWAWCA KLASY VII
język polski
zajęcia komputerowe w  klasach III
Karolina Kall Karolina Kall
nauczyciel wspomagający
edukacja muzyczna
mgr Joanna Kierach mgr Joanna Kierach
matematyka

                                                                                                                                            

mgr Agata Kowalska mgr Agata Kowalska
WYCHOWAWCA KLASY II
edukacja wczesnoszkolna
plastyka
edukacja muzyczna w klasach I – III
mgr Katarzyna Koza mgr Katarzyna Koza
historia
wiedza o społeczeństwie
mgr Hanna Krupa mgr Hanna Krupa
WYCHOWACA KLASY VI
wychowanie do życia w rodzinie
język polski

                                                                                                                                                                                                    

mgr Barbara Kubińska mgr Barbara Kubińska
edukacja  przedszkolna

 

mgr Oliwia Kulisz – Koza mgr Oliwia Kulisz – Koza
WYCHOWAWCA KLSY IVA język angielski
mgr Marta Leśniowska mgr Marta Leśniowska
język niemiecki
mgr Agnieszka Makles mgr Agnieszka Makles
WYCHOWAWCA GRUPY 5-LATKÓW
edukacja przedszkolna
mgr Jan Maniura mgr Jan Maniura
religia
mgr Tomasz Maniura mgr Tomasz Maniura
wychowanie fizyczne

 

mgr Katarzyna Matusek mgr Katarzyna Matusek
WYCHOWAWCA GRUPY 3-LATKÓw
edukacja przedszkolna
lic. Agnieszka Morąg lic. Agnieszka Morąg
WYCHOWAWCA KLASY IIIA
edukacja wczesnodszkolna
mgr Liliana Mzyk mgr Liliana Mzyk
język niemiecki
edukacja regionalna
mgr Aleksandra Najgebauer mgr Aleksandra Najgebauer
WYCHOWAWCA KLASY V
matematyka
mgr Iwona Nieroda mgr Iwona Nieroda
edukacja dla bezpieczeństwa
wychowawca świetlicy
mgr Danuta Obidzińska mgr Danuta Obidzińska
WYCHOWAWCA KLASY IIIB
edukacja wczesnoszkolna
mgr Jakub Olczyk mgr Jakub Olczyk
wychowanie fizyczne
mgr Sylwia Patyna mgr Sylwia Patyna
WYCHOWAWCA KLASY IA
edukacja wczesnoszkolna
nauczyciel muzykoterapii w przedszkolu
Katarzyna Pluta Katarzyna Pluta
nauczyciel wspomagający
edukacja przedszkolna
mgr Gabriel Podbioł mgr Gabriel Podbioł
język polski
mgr Dariusz Przyłas mgr Dariusz Przyłas
religia
mgr Renata Sady mgr Renata Sady
edukacja wczesnoszkolna
mgr Beata Stężała mgr Beata Stężała
chemia
mgr Barbara Synowiec mgr Barbara Synowiec
język angielski
mgr Ewelina Soborak mgr Ewelina Soborak
język angielski
mgr Sylwia Świercok mgr Sylwia Świercok
język niemiecki
mgr Kalina Szawińska mgr Kalina Szawińska
pedagog
mgr Aleksandra Szopka mgr Aleksandra Szopka
WYCHOWAWCA KLASY IIIC
przyroda                                                                                                                                                                                                                                biologia
mgr Monika Świerszczyńska mgr Monika Świerszczyńska
WYCHOWAWCA KLASY IB
edukacja wczesnoszkolna
zajęcia techniczne
dr Aleksandra Wawroś dr Aleksandra Wawroś
WYCHOWAWCA III KLASY GIMNAZJUM
fizyka
wychowawca świetlicy
mgr Joanna Wawrzyn mgr Joanna Wawrzyn

WYCHOWAWCA KLASY IIIC
edukacja wczesnoszkolna
zajęcia komputerowe I-III

 mgr Aneta Wąsińska mgr Aneta Wąsińska
WYCHOWAWCA KLASY IIB
edukacja wczesnoszkolna
o.mgr Krzysztof Wrzos OMI o.mgr Krzysztof Wrzos OMI
WYCHOWAWCA II KLASY GIMNAZJUM
religia
mgr Elżbieta Kucharska mgr Elżbieta Kucharska
terapia pedagogiczna
mgr Barbara Zawadka mgr Barbara Zawadka
WYCHOWAWCA GRUPY 4-LATKÓw
edukacja przedszkolna