Kadra

DYREKCJA ZESPOŁU SZKÓŁ IM. ŚW. EDYTY STEIN

mgr Dariusz Przyłas

– dyrektor Zespołu Szkół

Godziny urzędowania: binäre Optionen Buddy Indikator herunterladen codziennie, po uprzednim umówieniu się telefonicznie

mgr Renata Sady

– zastępca dyrektora ds. Przedszkola i Szkoły Podstawowej

Godziny urzędowania: online trading iq option Codziennie 13:00 – 15:00

mgr Joanna Kierach

– zastępca dyrektora ds. Gimnazjum

Godziny urzędowania: opzioni binarie codziennie 13:00 – 15:00

PEDAGODZY
binary options mgr Edyta Heluszka – szkoła podstawowa

Godziny pracy:
Poniedziałek 8.30-12.30,13:45–14:30
Wtorek-11.30 – 12.30
Środa–8:00 – 11:20
Czwartek–10:15 – 11:30

binary options mgr Kalina  Szawińska – gimnazjum

Godziny pracy:
Poniedziałek i środa -9:00 – 13:00

LOGOPEDA

mgr Edyta Heluszka

Godziny pracy:
Poniedziałek- 12:35 – 13:45
Wtorek- 10:00 – 11:30
Środa- 12.50 – 14.20
Czwartek- 8.45-10.15

BIBLIOTEKA

mgrEdytaHeluszka                                                                                                                                                                                                                   dr Aleksandra Wawroś

Godziny pracy:
Poniedziałek -8.00- 13.00
Wtorek – 9.00 – 10.45
Środa – 9:45 – 12:00
Czwartek – 9:45 – 12:35
Piątek – 10:50 – 12:35

NAUCZYCIELE ZESPOŁU SZKÓŁ IM. ŚW. EDYTY STEIN

Bałdyga Anna Bałdyga Anna
ceramika
mgr Banduch Maria mgr Banduch Maria
geografia                                                                                                                                                                        doradztwo zawodowe
mgr Tomasz Biczyk mgr Tomasz Biczyk
przyroda
geografia
mgr Mariola Dylak – Skawińska mgr Mariola Dylak – Skawińska
WYCHOWAWCA GRUPY  4-LATKÓW edukacja przedszkolna
mgr Krzysztof Gembała mgr Krzysztof Gembała
muzyka
informatyka
mgr Edyta Heluszka mgr Edyta Heluszka
biblioteka, świetlica, pedagog szkolny, logopeda
mgr Agnieszka Jaźwińska mgr Agnieszka Jaźwińska
WYCHOWAWCA KLASY VI
język polski
zajęcia komputerowe
mgr Joanna Kierach mgr Joanna Kierach
matematyka

                 

mgr Agata Kowalska mgr Agata Kowalska
WYCHOWAWCA KLASY I
edukacja wczesnoszkolna
plastyka
edukacja muzyczna w klasach I – III
mgr Katarzyna Koza mgr Katarzyna Koza
WYCHOWAWCA III KLASY GIMNAZJUM
historia
wiedza o społeczeństwie
lic. Renata Kożuch lic. Renata Kożuch
edukacja wczesnoszkolna
mgr Hanna Krupa mgr Hanna Krupa
WYCHOWACA KLASY V
wychowanie do życia w rodzinie
język polski

                                                                                                                                                                                                    

mgr Barbara Kubińska mgr Barbara Kubińska
edukacja  przedszkolna

 

mgr Oliwia Kulisz – Koza mgr Oliwia Kulisz – Koza
język angielski
mgr Jan Maniura mgr Jan Maniura
religia
mgr Tomasz Maniura mgr Tomasz Maniura
wychowanie fizyczne
lic. Agnieszka Morąg lic. Agnieszka Morąg
WYCHOWAWCA KLASY IIA
edukacja wczesnodszkolna
mgr Gabriela Morąg mgr Gabriela Morąg
WYCHOWAWCA GRUPY 6-LATKÓW
edukacja przedszkolna
mgr Liliana Mzyk mgr Liliana Mzyk
język niemiecki
edukacja regionalna
mgr Aleksandra Najgebauer mgr Aleksandra Najgebauer
WYCHOWAWCA KLASY IV
matematyka
mgr Iwona Nieroda mgr Iwona Nieroda
edukacja dla bezpieczeństwa
wychowawca świetlicy
mgr Danuta Obidzińska mgr Danuta Obidzińska
WYCHOWAWCA KLASY IIIC
edukacja wczesnoszkolna
mgr Jakub Olczyk mgr Jakub Olczyk
wychowanie fizyczne
mgr Sylwia Patyna mgr Sylwia Patyna
WYCHOWAWCA KLASY IIIA
edukacja wczesnoszkolna
nauczyciel muzykoterapii w przedszkolu
mgr Gabriel Podbioł mgr Gabriel Podbioł
język polski
mgr Dariusz Przyłas mgr Dariusz Przyłas
religia
mgr Renata Sady mgr Renata Sady
edukacja wczesnoszkolna
mgr Beata Stężała mgr Beata Stężała
chemia
mgr Barbara Synowiec mgr Barbara Synowiec
język angielski
mgr Kalina Szawińska mgr Kalina Szawińska
pedagog
mgr Aleksandra Dobrowolska mgr Aleksandra Dobrowolska
biologia
mgr Marta Leśniowska mgr Marta Leśniowska
język niemiecki
mgr Monika Świerszczyńska mgr Monika Świerszczyńska
WYCHOWAWCA KLASY IIIB
edukacja wczesnoszkolna
zajęcia techniczne
mgr Agnieszka Janik mgr Agnieszka Janik
WYCHOWAWCA GRUPY 5-LATKÓW
edukacja przedszkolna
dr Aleksandra Wawroś dr Aleksandra Wawroś
WYCHOWAWCA II KLASY GIMNAZJUM
fizyka
wychowawca świetlicy
mgr Joanna Wawrzyn mgr Joanna Wawrzyn

WYCHOWAWCA KLASY IIC
edukacja wczesnoszkolna
zajęcia komputerowe I-III

 mgr Aneta Wąsińska mgr Aneta Wąsińska
WYCHOWAWCA KLASY IIB
edukacja wczesnoszkolna
o.mgr Krzysztof Wrzos OMI o.mgr Krzysztof Wrzos OMI
WYCHOWAWCA I KLASY GIMNAZJUM
religia
mgr Elżbieta Kucharska mgr Elżbieta Kucharska
terapia pedagogiczna
mgr Barbara Zawadka mgr Barbara Zawadka
WYCHOWAWCA GRUPY 3-LATKÓw
edukacja przedszkolna