II miejsce dla szkoły im. św. Edyty Stein w Miejskim Konkursie „Polska – moja miłość”

DSC_0238-1

26 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 2 odbył się Miejski Konkurs „Polska – moja miłość. Został on zorganizowany w związku z upamiętnieniem 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości i miał na celu wspieranie postaw patriotycznych młodego pokolenia oraz pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa kraju. Młodzież z pięciu szkół podstawowych i klas gimnazjalnych naszego miasta rywalizowała w następujących kategoriach: turniej wiedzy, konkurs plastyczny, konkurs kaligraficzny oraz konkurs recytatorski. Po zliczeniu punktów z wszystkich kategorii nasza drużyna zajęła II miejsce. W kategorii wiedzowej wspaniale reprezentowali nas: Karolina Krupa, Juliusz Kulik i Filip Świerc, w kategorii plastycznej nasze uzdolnione reprezentantki to Julia Burek i Emilia Chmurak, kaligrafią rewelacyjnie zajęły się Wiktoria Rozanka i Sandra Urbańczyk, natomiast bezkonkurencyjną recytatorką była Anna Kierach. Gratulujemy sukcesu uczestnikom konkursu i przygotowującym ich nauczycielom.

Agnieszka Jaźwińska

Komentarze zostały wyłączone.