„Historia o zwykłym kosmicie, który stał się niezwykłym uczniem”, czyli o przestrzeganiu zasad w szkole w ramach spotkania bibliotecznego w klasach pierwszych

20170919_102836

We wrześniu klasę I A oraz I B odwiedziła Pani Katarzyna Lubosz z biblioteki miejskiej. Pani Kasia przedstawiła dzieciom niezwykłą historię pt. „Historia o zwykłym kosmicie, który stał się niezwykłym uczniem”, ilustrowaną przepięknymi obrazkami wykonanymi przez dzieci. Opowieść ta z pewnością zapadnie na długo w pamięci naszych pierwszoklasistów, była barwna, ciekawa i bardzo pouczająca. Na zakończenie dzieci wraz z naszym gościem wykonały pracę plastyczną, czyli naszego tytułowego kosmitę, który z pewnością będzie przypominał dzieciom o tym jak ważne jest przestrzeganie zasad obowiązujących w klasie i szkole.

Dziękujemy Pani Katarzynie za to niezwykle miłe spotkanie.

Komentarze zostały wyłączone.