Ferie zimowe w przedszkolu

_ferie 2018 (19)

 

Ferie zimowe dobiegły końca i już wkrótce wszyscy wracamy do przedszkola. Jednak 2 minione tygodnie w naszym przedszkolu były spędzone bardzo aktywnie i nie brakowało atrakcji dla naszych najmłodszych
W pierwszym tygodniu tematyka zajęć dotyczyła kolorów. Dzieci powtarzały kolory, uczyły się jak mieszać barwy i wykonywały szereg działań związanych z kolorami, takich jak na przykład przygotowanie czerwonych kanapek czy kolorowej sałatki owocowej. Gościliśmy w przedszkolu panią Justynę z Filii nr 3 Miejsko – Powiatowej Biblioteki Publicznej, która przeczytała dzieciom bajkę o Królu Kolorów oraz przeprowadziła zabawy z chustą animacyjną. Ponadto mieliśmy okazję obejrzeć przedstawienie jasełkowe w wykonaniu podopiecznych i pracowników Środowiskowego Domu Samopomocy. Wybraliśmy się także do Kina „Karolinka” na film pt. „Paddington 2″.
Drugi tydzień obfitował w zajęcia związane z figurami geometrycznymi. Dzieci wykonywały prace plastyczną z użyciem figur, a także bawiły się z chustą animacyjną. Wzięły także udział w warsztatach plastycznych z panią Martą Lempą, na których wykonywały portrety. Ponownie gościliśmy także panią Justynę z Filii nr 3 MPBP.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby czas spędzony w naszym przedszkolu podczas ferii zimowych był niezapomniany i powodował uśmiech u dzieci

Komentarze zostały wyłączone.