Dzień Życzliwości i Pozdrowień, Misiaki,pluszaki.

IMG-20181203-WA0018

Listopad – miesiąc często kojarzony z nieprzyjemną, ponurą pogodą, zaoferował nam wiele okazji do miłych chwil w świetlicy szkolnej. By promować zachowanie oparte na życzliwości zostały przeprowadzone pogadanki na temat- co to znaczy być życzliwym dla innych, scenki dramowe ćwiczące życzliwość, dzieci wykonały kartki dla przyjaciela, najmłodsi wykonali ”życzliwe ludziki” z plasteliny, zapoznały się z wierszem K. Roszczyka ”Życzliwość nie tylko świąteczna”. Przeprowadzono również plebiscyt na królową i króla życzliwości. Choć w świetlicy z pewnością takich dzieci jest więcej to ten zaszczytny tytuł udało się zdobyć Zuzi Wilk oraz Maksowi Kościelniakowi. Na wesoło świetlica obchodziła Światowy Dzień Misia. Oto fotorelacja. :)

Dodaj komentarz