Dzień tabliczki mnożenia

paź 05, 2018 Archiwum Brak komentarzy
20181001_081106
W poniedziałek 1 października w naszej szkole upłynął pod znakiem tabliczki mnożenia. Z tej okazji naszą szkołę odwiedzili bardzo mili goście. Miś Panda, miś Koala i łaciata Krówka zaglądali do klas i sprawdzali znajomość tabliczki mnożenia wśród naszych uczniów, przy tym każdemu z nich wręczali mały, słodki przysmak.
Okazało się, że z wiedzą na temat tabliczki mnożenia jest całkiem nieźle:-). Na szczególne pochwały zasłużyli uczniowie klas pierwszych i drugich. Po mimo tego, że nie mieli okazji poznać jeszcze tabliczki mnożenia podjęli wyzwanie i wielu  samodzielnie rozwiązało działanie z tabliczki mnożenia.
Wszystkim uczniom gratulujemy! Kolejna edycja za rok…więc szlifujemy,  szlifujemy…????

Dodaj komentarz