Dzien Babci i Dziadka w Klubie Seniora

sty 25, 2018 Archiwum Brak komentarzy
IMG_0909

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach pamiętamy o nich szczególnie  i obdarzamy dowodami miłości.

Dnia 22 stycznia br. uczniowie klasy Ia ze Szkoły Podstawowej im. św. Edyty Stein w Lublińcu  gościli w Klubie Seniora na zaproszenie p. Jolanty Olszewskiej- kierownika Dziennego Domu Pobytu.

Dzień  Babci i Dziadka  po raz kolejny był okazją do spotkania ze starszymi, niejednokrotnie  samotnymi osobami.

Uroczystość rozpoczęła radosna piosenka, która wprowadziła wszystkich w odświętny nastrój. Uczniowie, mimo swojego młodego wieku, okazali się znakomitymi aktorami pięknie recytując wiersze. Program artystyczny zapewnił widzów o tym, że dzieci są zdolne, ale  i  wrażliwe na samotność i starość.  Babcie i dziadkowie z Klubu Seniora zostali obdarowani przez dzieci własnoręcznie zrobionymi kartkami.  A po występie część nieoficjalna, nie mniej wzruszająca – słodki poczęstunek, wspólna zabawa, rozmowy  i pocieszny chomik Maciej.

Dzieci przynoszą dorosłym pociechę i radość. Mamy nadzieję, że było tak i tym razem.  W imieniu uczniów  dziękujemy za miłe przyjęcie i życzymy Seniorom wielu obfitości.

 

Nauczyciele

Sylwia Patyna

Katarzyna Pluta

Dodaj komentarz