Czytaj Pismo Święte

sty 01, 2019 Archiwum Brak komentarzy
33

3 XII rozpoczęła się kolejna adwentowa edycja szkolnego konkursu „Czytaj Pismo Święte” i trwała do 20 XII 2018 roku.  

Ten sposób przygotowania się do świąt, poprzez czytanie Pisma Świętego, wymaga  powagi, systematyczności  i wytrwałości. Tych cech i umiejętności nie zabrakło naszym uczniom, którzy jak zwykle licznie wzięli udział w konkursie, a odpowiedzi oddało w sumie 42 uczniów.

21 XII podczas uroczystego spotkania kolędowego zostały wręczone dyplomy i nagrody dla zwycięzców. I miejsce zajęli ex aequo Zuzanna Stężała z kl. Va i Szymon Wieczorek z kl. VII, II miejsce zajęła Zuzanna Kos z kl. VI.

Przyznane zostały również cztery wyróżnienia, które otrzymali: Mariola Kaczor, Piotr Kierach, Igor Krupa i Dominik Sroka. Nagrodę niespodziankę wylosowała Lena Kmiecik.

Nagrody ufundowała szkolna spółdzielnia „Wyrwigrosz” oraz Dyrekcja szkoły.

Gratuluję wszystkim uczestnikom, bo w tym konkursie nie ma przegranych, i zapraszam do udziału w kolejnej, wielkopostnej edycji konkursu.

Agnieszka Jaźwińska

Dodaj komentarz