Czytaj Pismo Święte!

DSC_0212

Od 26.02 do 23.03 uczniowie naszej szkoły mogli wziąć udział w wielkopostnej edycji szkolnego konkursu „Czytaj Pismo Święte”, przygotowującej do przeżywania świąt Wielkiejnocy. Łącznie  23. uczniów, zarówno ze szkoły podstawowej, jak i z klas gimnazjalnych, udzielało odpowiedzi na pytania konkursowe, a dotyczyły one opisów Męki Pańskiej zawartych w Ewangeliach.

Najwięcej  poprawnych odpowiedzi udzieliła uczennica kl. IV b Mariola Kaczor, która zajęła I miejsce. II miejsce zajął uczeń kl. VI Szymon Wieczorek, a kolejne miejsca przypadły również uczennicom kl. IV b – III miejsce dla Julii Siemieniec, a miejsce IV dla Leny Kmiecik. Nagrodę pocieszenia wylosował Antoni Suski.

Dziękuję wszystkim uczestnikom konkursu, a także Spółdzielni Wyrwigrosz, która ufundowała nagrody i zapraszam do kolejnych edycji konkursu.

Agnieszka Jaźwińska

Komentarze zostały wyłączone.