Laureatki konkursu ogólnopolskiego „Albus” z języka niemieckiego

13 uczniów naszej szkoły wzięło udział w maju 2019r. w konkursie ogólnopolskim „Albus” z języka niemieckiego, którego organizatorem jest Centrum Edukacji Szkolnej. Zadanie konkursowe polegało na rozwiązaniu testu jednokrotnego wyboru składającego się z 26 pytań leksykalno-gramatycznych w języku niemieckim.

Uczniowie reprezentujący naszą szkołę to:

Klasa IVa: Postrach Anna

Klasa Va: Koza Tomasz, Stężała Zuzanna

Klasa Vb: Kaczor Mariola, Kasprzyk Emilia, Sikora Zuzanna

Klasa  VI: Dłubała Emilia, Gajda Alicja

Klasa VII: Brol Jakub, Kanclerz Antoni, Kmiecik Oskar, Poloczek Olivia

Klasa VIII: Zając Kamil

Wszyscy uczniowie biorący udział w Konkursie otrzymali dyplom uznania.

Laureatkami konkursu zostały: Olivia Poloczek (IV miejsce w kraju) oraz Anna Postrach (IX miejsce w kraju).

Gratulujemy uczestnikom Konkursu pasji, zacięcia językowego i indywidualnych osiągnięć, a Olivii i Ani uzyskania wysokich lokat w Konkursie Ogólnopolskim. Zapraszamy do brania udziału w konkursach językowych w przyszłym roku szkolnym.

Nauczyciel języka niemieckiego: L. Mzyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *