SZKOŁA TALENTÓW

28 maja nasza uczennica Hanna Cichocka z klasy V b zdobyła III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym o Morzu Bałtyckim.

Jej praca w formie komiksu przedstawiała przygody fok o imionach nadanych w Stacji Morskiej Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego zamieszkujących Bałtyk ze szczególnym uwzględnieniem atrakcji turystycznych Pobrzeża Gdańskiego i tematyki ochrony ssaków bałtyckich.

Konkurs odbył się pod patronatem Katowickiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Geograficznego na Wydziale Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego, Stacji Morskiej im. Profesora Krzysztofa Skóry Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Hani gratulujemy talentu i życzymy dalszych sukcesów!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *