JAPOŃSKI SUKCES – prestiżowy medal SUPEREME GOLD /najwyższe złoto/ dla KAJETANA

Uczeń Szkoły Podstawowej im. św. Edyty Stein Kajetan Wochna z klasy Vc uczęszczający na zajęcia dodatkowe z ceramiki pod kierunkiem p. Anny Bałdygi otrzymał SUPREME GOLD za pracę plastyczną pt.  „THE WOODEN CAT” w 49 Międzynarodowym Konkursie Plastycznym organizowanym przez Japońską Fundację wspierającą edukację / Biiku Bunka Kyokai/ we współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych Japonii, Ministerstwem Edukacji, Kultury, Sportu, Nauki i Technologii Japonii oraz Japońską Federacją Projektowania Artystycznego, Stowarzyszeniem Japońskiej Edukacji Artystycznej oraz firmą Pentel. Na konkurs nadesłano 15 108 prac z 37 krajów. Praca naszego ucznia Kajetana będzie prezentowana podczas wystawy w Tokio, a później w Osace i innych miastach japońskich oraz za granicą. Kajetanowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Anna Bałdyga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *