Wycieczka do Zagrody Edukacyjnej „Stefanówka”

24 maja grupy 4, 5 i 6 latków pojechały na wycieczkę do Zagrody Edukacyjnej „Stefanówka”. Podczas pobytu dzieci miały możliwość przyjrzeć się z bliska pracy w gospodarstwie oraz poznać zwierzęta zamieszkujące zagrodę – kuce walijskie, kuce szetlandzkie, owce, kury, perliczki, krowę… i wiele innych 🙂 Każdy przedszkolak mógł spróbować swoich sił dojąc krowę, a miłym akcentem była także przejażdżka na kucyku.

Oprócz poznawania gospodarstwa przedszkolaki wzięły udział także w warsztatach edukacyjnych. W związku ze zbliżającym się Dniem Mamy, każdy wykonał piękny bukiet podczas warsztatów florystycznych. Następnie mogliśmy spróbować swoich sił podczas robienia masła, które później zjedliśmy ze świeżymi bułeczkami.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *