Czytaj Pismo Święte!

Od 25.03 do 12.04 uczniowie naszej szkoły mogli wziąć udział w wielkopostnej edycji szkolnego konkursu „Czytaj Pismo Święte”, przygotowującej do przeżywania świąt Wielkiejnocy. Łącznie  trzydziestu jeden uczniów szkoły podstawowej udzielało odpowiedzi na pytania konkursowe, a dotyczyły one opisów Męki Pańskiej zawartych w Ewangeliach.

15 maja odbyło się wręczenie nagród. Najwięcej  poprawnych odpowiedzi udzieliła uczennica kl. VI Zuzanna Kos, która zajęła I miejsce. II miejsce ex aequo zajęły uczennice klasy V a – Maria Chmura i Zuzanna Stężała,  III miejsce – również ex aequo zajęli Mariola Kaczor z klasy V b i Michał Kunicki z klasy VI. Nagrodę pocieszenia wylosowała Zuzanna Wilk.

Dziękuję wszystkim uczestnikom konkursu, a także Spółdzielni Wyrwigrosz, która ufundowała nagrody i zapraszam do kolejnych edycji konkursu.

Agnieszka Jaźwińska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *