1% dla mojej szkoły

Szanowni Państwo!
Drodzy Rodzice!
Przyjaciele Szkoły!

Już po raz dziewiąty rozpoczynamy Akcję „1% dla mojej szkoły”. Wykorzystując mechanizm przekazywania 1% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, możecie Państwo wesprzeć finansowo Zespół Szkół im. Św. Edyty Stein KSW w Lublińcu. Jest to wyjątkowa okazja, aby wspomóc Szkołę nie inwestując własnych pieniędzy.

W minionych latach, dzięki Państwa życzliwości zebraliśmy ponad 42 000,00 zł.
Zebrane pieniądze przeznaczyliśmy na remont schodów wejściowych do szkoły, zakupiliśmy pomoce dydaktyczne i 100 krzeseł na aulę, doposażyliśmy świetlicę i przedszkole, ufundowaliśmy nagrody książkowe na koniec roku, dofinansowaliśmy zakup komputerów i sprzętu multimedialnego.
Pozyskane w tym roku środki finansowe planujemy wykorzystać m. in. na zakup pomocy dydaktycznych do każdej klasy. Czy nam się to uda zależy od zebranych środków

Za okazaną życzliwość i wsparcie serdecznie dziękujemy!

Dyrektor Zespołu Szkół
im. Św. Edyty Stein KSW w Lublińcu
Dariusz Przyłas

Wzór jak wypełnić PIT, na przykładzie PIT-28.